Partneři

Partneři

Mnohokrát děkujeme všem dobrovolníkům a partnerům, kteří nám umožňují veletrh ve stávající podobě realizovat a dále rozvíjet.

Chcete-li rovněž podpořit veletrh Začni s neziskovkou a máte zájem o více informací o navázání možného partnerství, napište nám prosím na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Generální partner

Česká zemědělská univerzita v Praze (ČZU) je třetí největší univerzitou v Praze. Spojuje v sobě stoletou tradici s nejmodernějšími technologiemi, progresivní vědou a výzkumem v oblasti zemědělství, lesnictví, ekologie, technologií a techniky, ale i s ekonomikou a řízením. Moderně vybavené laboratoře se špičkovým zázemím včetně školních podniků umožňují vynikající vzdělávání s možností osobního růstu a zapojení do vědeckých projektů doma i v zahraničí. ČZU zajišťuje kompletní vysokoškolské studium, letní školy, speciální kurzy, univerzitu třetího věku. ČZU je držitelem prestižního ocenění ECTS label.

 

Partner

Česká spořitelna je největší českou bankou podle počtu klientů, kterých má dnes téměř 5 milionů. Na českém trhu má také nejdelší tradici - v roce 2015 oslavila 190 let od založení. Je součástí skupiny Erste Group operující ve střední a východní Evropě se sídlem ve Vídni.

 

Pořadatel

Partneři akce